W tym salonie fryzjerskim są dystrybutory wody

in bezbutlowe dystrybutory wody

Dystrybutory wody w salonie fryzjerskim przyciągają klientów?

Firmy, które posiadają dystrybutory wody, są odbierane przez klientów jako bardziej profesjonalne. Profesjonalistów darzymy zaufaniem. Wybieramy ich usługi i jesteśmy gotowi za nie więcej zapłacić. Jeśli chcesz by klientki wykonywały zabiegi w Twoim salonie, zadbaj o porządny dystrybutor wody. 

Na dobry opinię salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego składa się nie tylko jakość wykonywanych usług czy ich przystępna cena. Lokalizacja, wystrój wnętrza, atmosfera, kontakt z klientem mają ogromne znaczenie. Dystrybutory wody w takim punkcie usługowym to wisienka na torcie. Nawet nieduży salon piękności, który częstuje klientki dobrą wodą, może uchodzić za profesjonalny.

 

Dystrybutory wody w salonie kosmetycznym – czy to się opłaca?    

Klient poczęstowany smaczną wodą, kawą lub herbatą zrobioną na jej bazie, wyjdzie bardziej zadowolony, niż ten, który z tego nie skorzysta. Ten drobny gest na pewno zostawi dobre wrażanie i wpłynie na to, że kolejną usługę również wykona w naszym salonie. Przecież nie tylko został dobrze ostrzyżony, ale dodatkowo ugoszczony. Zwłaszcza jeśli zabieg lub fryzura zajmują wiele czasu, warto zaproponować klientowi ciepły lub zimny napój. To w końcu inwestycja w pozyskanie lub utrzymanie stałego odbiorcy naszych usług. Inwestycja, która szybko się zwróci.

 

Woda zdrowa, smaczna i ekonomiczna – tylko skąd ją wziąć?

W wielu firmach stosuje się dystrybutory wody z wymiennymi butlami. Czy to odpowiednie rozwiązanie do salonu piękności? Warto wziąć pod uwagę kilka spraw. Będziesz musiał pilnować wymiany butli. Umówmy się: pusty dystrybutor nie jest dobrą reklamą. Jednocześnie trzymanie wody w zapasie wymaga dodatkowej przestrzeni – w małym salonie każdy metr podłogi jest na wagę złota.  Jeśli nie zużyjesz wody w odpowiednim czasie, to butla zajdzie zielonym osadem. Zapomnij wtedy o dobrym wizerunku.

A co jeśli serwowałbyś wodę z kranu? Ta propozycja nie brzmi zachęcająco. Ale naprawdę woda z kranu to doskonała alternatywa – oczywiście musi zostać odpowiednio oczyszczona. I właśnie tym zajmują się dystrybutory wody. Urządzenie montujesz bezpośrednio do instalacji wodociągowej, a potem płacisz stawkę, jak za wodę z sieci. Musisz więc zastanowić się, gdzie go umieścić, żeby wykorzystać wspomnianą instalację.

 

Mam naprawdę mały salon – dystrybutory wody są nie dla mnie?

Jeśli nie masz gdzie postawisz dystrybutora albo podłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej to dla Ciebie problem, możesz zamontować pod zlewem w aneksie kuchennym filtry odwróconej osmozy. To nie to samo, co elegancki dystrybutor, ale wciąż będziesz miał do zaoferowania smaczną wodę za niewielką cenę. „Dla oka” klienta zadbaj o estetyczną karafkę, postaw ją na stoliku i po prostu uzupełniaj co jakiś czas dobrą wodą.

Write a Comment

Comment